Благодійний Фонд «Вітри змін»

Платформа жiночих iнiциатив

ПРО НАС

Благодійний фонд «Вітри змін» почав реалізацію своїх програм в Одеській і Донецькій областях з липня 2016 року і зареєстрований в 2018 році як некомерційна організація.

«Вітри змін» – це нова модель, яка спрямована на підтримку і допомогу кожній жінці і дівчинці незалежно від віку, раси і релігії, взяти під контроль і поліпшити якість свого життя, а також надавати культурну консультативну допомогу і послуги жінкам і дітям з різних культурних , расових і релігійних груп, стану здоров’я, які уразливі або є жертвами насильства.

У нашій роботі ми робимо акцент на надання жінкам інструментів як засіб, за допомогою яких жінки і дівчата вчяться брати на себе відповідальність для досягнення свободи і незалежності в своїх рішеннях.

НАШІ ЦІЛІ

Створення безпечного простору для адаптації сучасної жінок і дівчат в умовах соціальних, економічних, політичних криз і конфліктів (сучасних викликів).

НАШІ ЦІННОСТІ

Ми доступні.

Ми тут для всіх жінок і дівчат, незалежно від їх історії. Ми поважаємо їх індивідуальні потреби та їх устремління. Ми непохитні в наших зобов’язаннях.

Ми досягаємо результатів.

Ми сповнені рішучості впливати на окремих жінок, допомагаючи їм усвідомлювати і реалізовувати свій потенціал і сприяти розвитку прагнень, цінностей і досягнень.

Ми готові йти на ризик бути творчими і багатогранним уявою. Ми постійно оцінюємо і удосконалюємо нашу власну практику, творчо реагуючи на потреби жінок.

Ми добиваємося прогресу разом і не тільки. Ми готові довіряти, підтримувати партнерські відносини з іншими людьми, які поділяють наші переконання.

Ми шукаємо нові ідеї та різні перспективи. Ми прозорі і захоплені навчанням і поліпшенням. Новаторські ідеї, ресурси, програми та зв’язку, які зроблять нас більш ефективними.

Наша робота ґрунтується на принципах відданості і зв’язку з жіночими рухами. Ми віддані підтримці жінок вносити позитивні зміни в їх життя і життя інших людей; надаючи освіту і інформацію, які заохочують здорові відносини.

Ми визнаємо соціальні, екологічні, економічні, фізичні та культурні чинники, які впливають на здоров’я жінок.

Ми цінуємо власні знання та навички жінок і їх право на послугу, яка забезпечує конфіденційність, інформовану згоду, конфіденційність і безпеку.

КОМАНДА

Забарна Елеонора Миколаївна

Керівник організації БФ «Вітри змін». Координатор програми «Запланований успіх» економічна незалежність жінок – бізнес проекти, стартапи, сприяння в працевлаштуванні.

Лебедєва Вікторія

Координатор напрямку «Сміливі дівчинки і сильні жінки» – позитивна програма для дівчат з ромської спільноти.

Марія Руснак

Координатор програми «Медіаосвіта»

Корнієнко Ірина

Координатор програми «Права дівчат і жінок з обмеженими можливостями»

Панашенко Тетяна

Лікар акушер гінеколог вищої категорії.

Програма «Репродуктивне та сексуальне здоров’я жінок і дівчат» м. Одесса

Бутко Тетяна

Лікар акушер гінеколог вищої категорії

Програма «Репродуктивне та сексуальне здоров’я жінок і дівчат» м.Слов’янськ і Краматорськ, Донецька область

Рибачук Ганна

Навчання навичкам перукарської майстерності – курс проводиться для жінок з дітьми до трьох років, які не мають професії, які залишилися без житла і підтримки близьких.

Яковунік Марія

Магазин благодійності

НАШІ партнери

Контакти для зв`язку

телефони:

+ 38067-197-1234 
+ 38066-197-1234
 
+ 38073-197-1234

пошта:

windsofchanges.od@gmail.com

windsofchanges.cr@gmail.com

windsofchanges.dn@gmail.com