Платформа жiночих iнiциатив

Кожна жінка та дівчинка в Україні почута, незалежна, впевнена.

Про нас. Іконка для сайту БФ «Вітри змін»

Без виключень!

Незалежна платформа жіночих ініціатив, яка спрямована на заохочення прав людини жінок, їх рівноправності та недискримінації в Україні. Благодійний фонд «Вітри змін» почав реалізацію своїх програм в Одеській і Донецькій областях з липня 2016 року і зареєстрований в 2018 році як некомерційна організація.

«Вітри змін» – це нова модель, яка спрямована на підтримку і допомогу кожній жінці і дівчинці незалежно від віку, раси і релігії, взяти під контроль і поліпшити якість свого життя, а також надавати культурну консультативну допомогу і послуги жінкам і дітям з різних культурних , расових і релігійних груп, стану здоров’я, які уразливі або є жертвами насильства.

У нашій роботі ми робимо акцент на надання жінкам інструментів як засіб, за допомогою яких жінки і дівчата вчяться брати на себе відповідальність для досягнення свободи і незалежності в своїх рішеннях.

Про нас

Наше бачення. Іконка для сайту БФ «Вітри змін»

Перед організацією «Благодійний Фонд «Вітри змін» Платформа жiночих iнiцiатив» стоїть одна мета – зробити свій внесок у протедію домашньому та гендерно зумовленому насильству, та  дискримінації. В рамках усіх наших ініціатив ми прагнемо формувати продуктивні відносини з людьми та позитивно впливати на суспільство.

Як ми допомагаємо

Наше місія. Іконка для сайту БФ «Вітри змін»

Работа организації «Благодійний Фонд «Вітри змін» Платформа жiночих iнiциатив» направлена на покращення якості життя. У вирішенні найскладніших та найактуальніших проблем суспільства. Жіноча некомерційна організація використовує комплексний підхід. Своїм партнерам ми надаємо всебічну підтримку у наданні допомоги як окремим людям, так і всьому суспільству.

Правозахисна діяльність

кому ми допомагаємо. Іконка для сайту БФ «Вітри змін»

Ми виступаємо за рівноправну участь жінок у всіх аспектах життя. Представлення інтересів жінок рома та їх супроводу у органах державної влади, а саме:

Навчання

НАШІ ЦІННОСТІ. Іконка для сайту БФ «Вітри змін»

Проведення навчальних курсів з базової освіти. Підвищення обізнаності про важливість освітньої допомоги в розширенні економічних прав і можливостей. Поліпшати якість життя жінок рома та їх дітей. Покращити психологічний стан жінок, зміна рівня знань та покращення кругозору.

Протедія домашньому та гендерно зумовленому насильству

НАШІ ЦІЛІ. Іконка для сайту БФ «Вітри змін»

БФ “Вітри змін” зі своїми спеціалізованими послугами зосереджена на запобіганні домашньому та гендерному насильству, захисту прав жінок і дівчаток, а також до вирішення проблем соціальної та інституційної дискримінації щодо рома, приділяючи особливу увагу конкретному становищу жінок рома.

Соціальне підприємство для ромських жінок

програми. Іконка для сайту БФ «Вітри змін»

“Швейна майстерня “Петаленца”

Надання доступу жінок ромської групи до отримання навичок щвейної майстерності на професійному обладнанні та надання робочого місця на соціальному підприємстві.

“Вітер змін рідко буває теплим і лагідним, швидше може збити з ніг. Але все ж таки освіжає, бадьорить і внутрішньо відчуваєш без нього не обійтися. Іноді так важко бути рішучіше! Ліниво консервуємо стабільність і завмираємо з думкою – нехай так, аби не гірше. І раптом уривається він, вітер змін. Спочатку завжди намагаєшся чинити опір, а в результаті розумієш, що наміри його були найдружнішими. Набуваєш ту саму стабільність, тільки оновлену, кращої якості.”

Команда

Наша команда. Іконка для сайту БФ «Вітри змін» Директорка фонду Кухтін Наталя

Кухтін Наталя

Директорка БФ «Вітри змін»

Менеджерка з комунікації Кобзар Маргарита

Кобзар Маргарита

Менеджерка з комунікації

Менеджерка проектів Продан Катерина

Продан Катерина

Менеджерка проектів

Тренерка зі швейної справи Кобзар Вікторія

Кобзар Вікторія

Тренерка зі швейної справи

Ганна Велічко психологиня

Велічко Ганна

Психологиня

Завідуюча центру раннього Втручання одеського обласного центру психічного здоров’я. Сімейний та дитячо-підлітковий психолог

Панашенко Тетяна. Лікар акушер гінеколог вищої категорії.

Панашенко Тетяна

Лікар акушер гінеколог вищої категорії.

Програма «Репродуктивне та сексуальне здоров’я жінок і дівчат» м. Одесса.

Фаріма Тетяна Громадська мобілізаторка

Фаріма Тетяна

Громадська мобілізаторка

Контакти для зв`язку

Контакти. Іконка для сайту БФ «Вітри змін»

Адреса:
Подзвонити:
Написати листа:
Як нас знайти :

Форма для зв’язку:

Наші партнери

Наші партнери. Іконка для сайту БФ «Вітри змін» osce logo Партнери БФ «Вітри змін»: KIND ndi logo Єднання logo Нова Генерація logo next logo convictus logo Логотип громадського руху "віра, надія, любов" Міжнародний Фонд Відродження. Логотип фонду chiricli logo bearr logo unfpa logo Партнери БФ «Вітри змін»: Charity Organization - Norwegian Society - Odessa Державна служба України з етнополітики та свободи совесті rotary logo romani early years logo way home logo pact logo cast banner aamt-logo